Lowrance HDS LIVE 9 se sondou Active Imaging 3v1 Získejte slevu -5% za registraci v e-shopu

Kód: 000-14425-001
ZDARMAZDARMA 54 479 Kč –5 %
Lowrance HDS 9 1
54 479 Kč –5 % 51 490 Kč
Skladem

Lowrance HDS 9 LIVE - již 5. generace nejlepšího echolotu pro rybáře. Chcete přes echolot ovládat lodní motor, číst si na něm SMSky, zvolat manželce domů co máte cestou z ryb koupit v marketu? HDS Live prostě žije moderními technologiemi! Detailní mapování dna i vodního sloupce do nejmenších podrobnosti. Vytvářejte si vlastní podvodní mapy.....

Detailní informace

Detailní popis produktu

HDS LIVE – to je vynikající výkon a sbírka inovativních funkcí sonaru. Od nových technologií Active Imaging ™ a StructureScan® 3D s aktivním snímáním FishReveal ™ a LiveSight ™ v reálném čase – zažijete novou úroveň sledování ryby v přímém přenosu s HDS LIVE.

Navigace na vaše oblíbené rybářské místo nebo nalezení nového, nebylo nikdy jednodušší, díky těm nejlepším navigačním prvkům, které byly zabudovány do zobrazení HDS Live – C-MAP® Easy Routing, Navionics® Autorouting a C-MAP Genesis Live mapování. HDS LIVE také pomáhá maximalizovat váš čas na vodě díky zobrazení textových zpráv na obrazovce a upozorněním na hovory, stejně jako přístupem LiveCast ™ smartphone, který umožňuje zobrazovat videa, Mapy Google a data rybolovu na displeji Vašeho fishfinderu.

ACTIVE IMAGING™
To je revoluční zobrazení s výjimečnou kvalitou bez ztráty rozsahu – není nutno si vybírat mezi zobrazením ve vyšším detailu nebo širšího záběru. Tato sonda je synonymem pro špičkovou čistotu vykreslení dna, bezkonkurenční zobrazení ryb a jednotlivých struktur. Jednoduché použití bez nutnosti měnit frekvence při rybaření ve většině podmínek.Active Imaging™ je typ sondy „3 v 1“- kombinuje funkci Lowrance CHIRP s funkcemi SideScan a DownScan Imaging, které umožňují rybářům rychle vyhledávat struktury rybích hejn a vylepšují funkci FishReveal ™ vyšší čistotou a excelentní separací cíle. Active Imaging™ zahrnuje SideScan a DownScan Imaging a je tak ideální volbou pro použití se samostatným tradičním zobrazením sonaru. Perfektní pro určení oblastí, kde se nacházejí ryby, zajímavé překážky jako jsou skalní útvary,kmeny, řasy, příkopy a jiné.

Sonda Active Imaging ™ poskytuje vynikající čistotu a zobrazení s nejvyšším rozlišením ryb a struktury ve větším rozsahu než jakákoli jiná zobrazovací technologie. Sonda pracuje při frekvencích 800 kHz nebo 455 kHz s maximálním rozsahem 46 m(800 kHz) nebo 92 m (455 kHz).

LIVESIGHT SONAR / ACTIVE TARGET
Lowrance přichází s novou sondo, která přenáší obraz na displej echolotu v REÁLNÉM čase. Jedná se o jakýsi typ podvodní kamery. Díky tomuto zobrazení tak budete moci pozorovat přímý přenos pohybu pod / před Vaší lodí a v jejím okolí. Sonda zaznamená i ty nejmenší ryby, pohyb každé větvičky. Budete moci sledovat, jak ryby reagují na Vaší nástrahu a optimalizovat tak Váš styl rybolovu. K dispozici ve dvou variantách - v ekonomičtější variantě LiveSight a nástrojem pro profesionály ActiveTarget.

FISHREVEAL
Stručně a jednoduše – FishReveal je kombinace DownScan Imaging a klasického sonarového zobrazení. Jedná se o typ vylepšeného zobrazení pro snadnější separaci cíle a jednodušší orientaci na dně – FishReveal velice dobře zobrazí různé překážky na dně. Ať už se jedná o větve, kameny, řasy apod. K tomu navíc zobrazí rybí oblouky v kontrastních barvách. Díky tomuto vylepšení tak nemusíte zbytečně dělit obrazovku nebo přepínat mezi jednotlivými zobrazeními.


GENESIS LIVE
Tvorba map v reálném čase za účelem dosažení nejnovějšího aktuálního situačního povědomí. Díky tomu tak můžete mít prakticky okamžitě údaje o hloubce či vrstevnicích. Možnost uložení na SD kartu. Tato funkce bude zdarma.


Další extra u nového HDS LIVE

Možnost propojení s telefonem pomocí jednoduchého adaptéru – díky tomu si tak na displeji můžete zobrazit a plánovat trasy pomocí Google Maps. Možnost přenosu textových zpráv a hovorů z Vašeho smartphonu přímo na displej echolotu. Velkou předností je také jeho snadno udržovatelný, skleněný design. Nutno také dodat, že díky tomu, že se na přístroji nenachází prakticky žádné rohy, je jeho údržba neskutečně snadná – stačí otřít hadříkem a je to!

DISPLEJ

 • Rozlišení 1280 x 720
 • Úhlopříčka 9' = 22,86 cm
 • Jas 1200 nitů
 • Typ dotykového displeje Multi-Touch
 • Úhel zobrazení 80° dno, 80° vlevo / vpravo

ELEKTRICKÉ PŘIPOJENÍ

 • Provozní napětí 12 V DC (10 - 17 V DC min - max)
 • Spotřeba energie - MAX 40,02 W (2,9 A při 13.8 V DC)
 • Doporučená pojistka 4 A

TEPLOTA / VODĚODOLNOST

 • Provozní teplota -15°C až +55°C
 • Teplota při skladování -20°C až +60°C
 • Stupeň voděodolnosti IPX6 a IPX7

PŘIPOJENÍ

 • NMEA 2000 1 port
 • NMEA 0183 1 port
 • Ethernet 2 porty
 • HDMI Video vstup Ne
 • ANALOG vstup 1 port(volitelné)
 • USB Ne
 • Sloty na karty 2 sloty MicroSD
 • WiFi Zabudovaná 802.11 b/g/n
 • Bluetooth Bluetooth 4.0

Doplňkové parametry

Kategorie: Echoloty/Sonary
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.