Daiwa J-Braid EXP Multi COLOR Získejte slevu -5% za registraci v e-shopu
Kód: 12552-328Související produkty

Splétaná návazcová šňůrka Jet Fish expert - parádní šňůrka k výrobě kaprových návazců, poddajná a vysoce odolnolná proti oděru!

Návazcová šňůra Delphin NOLIMIT extrémně odolná návazcovka vyrobená speciálně do zarostlých vod a mušlových polí na lov kaprů.

Návazcová šňůrka Fox Submerge Camo Leader Fleck - ztužená šňůrka na výrobu kaprových návazců Fox s měkkým jádrem a matnou povrchovou úpravou.

Rybářská šňůra - Čistá 100% holandská dyneema jemně vznášívá vhodná pro tvorbu většiny návazců, hnědá nebo zelená barva.

Olověná šňůrka Delphin leadcore 5m - výborná olověnka na kaprové návazce v návinu 5 m. Pletená šňůra na kaprové montáže s olověným jádrem od slovenské značky Delphin!

Návazcová šňůra Carp Kev - Holandská kulatá návazcová šňůrka, hustě splétaná ze směsi dyneema+kevlar. Díky kevlaru je velmi odolná v oděru a tak se hodí i do zarostlých vod.

Delphin 6k Muddy - je prvotřídní potápivá návazcová rybářská šňůra pro lov kaprů. Její hnědá barva jí umožňuje dokonalé splynutí se dnem a naprosto přirozenou prezentaci...

Monofilní extra pevný vlasec. Oblíbený zejména kvůli svů nízké viditelnosti ve vodě. Vyzkoušejte a poznáte rozdíl.
Detailní popis produktu
Zbrusu nová pletenka z řady J-Braid - je tužší a utaženější než varianty J-Braid či Grand. Jak název napovídá je hlavně na expedice - zahraniční a mořské:-). Pochopitelně ji lze použít jak na mořské tak i sladkovodní rybaření a jejím největším plusem je jednak její výrazná voděodolnost (nesaje tolik jako běžné šňůry), ale především cena která je výrazně nižší než podobně kvalitní řada Tournament . Nekompromisně silná a spolehlivá. Na povrchu extrémně hladká šňůra, která krásně klouže očky. Dostupná i v průměru 0,32mm/31kg !! Cena za 1m - minimální odběr 50m !!
Provedení Multi Color je pětibarevná šňůra s 10m barevnými úseky - každý barevný úsek má navíc sólo značky po 1m - při trollingu nebo mořském rybolovu lze tedy chytat opravdu přesně bez nutnosti používání navijáků s počítadlem.
- Průměr 0,10mm - 6,9kg
- Průměr 0,13mm - 8,4kg
- Průměr 0,16mm - 9,8kg
- Průměr 0,18mm - 12,3kg
- Průměr 0,20mm - 16kg
- Průměr 0,22mm - 19,5kg
- Průměr 0,24mm - 22,2kg
- Průměr 0,28mm - 26,4kg
- Průměr 0,32mm - 31kg
- Průměr 0,35mm - 36kg
Doplňkové parametry
Kategorie: | Šňůry |
---|---|
Záruka: | 2 roky |

Pletená šňůra Westin W6 je jedna z nejkvalitnějších vláčecích šňůr ze špičkových japonských vláken v limetkově zelené barvě.

Pletená šňůra Zico Maxi Line - tenoučká pletená šňůra na lehkou vláčku nebo feeder za super cenu.

Pletená šňůra Westin W3 - hladká, kulatá pletenka v jasně oranžové barvě, pro jakýkoli druh rybolovu.

Berkley Whiplash - populární pletenka americké výroby - MADE in USA - osmivláknová šňůra pro těžkou přívlač, mořský rybolov a lov sumců. 100% PE Dyneema.

Spiderwire Stealth Smooth x8 - populární pletenka americké výroby - MADE in USA - osmivláknová šňůra pro mořský rybolov a lov sumců. 100% osmivláknováPE Dyneema.

Šokovka na lov kaprů - kvalitní splétaná šňůra vhodná pro extrémní lov kaprů v blízkosti překážek. Vyznačuje se vysokou pevností a potápivostí.

Pletenka Daiwa J-Braid - osmi vláknová kulatá pletená šňůra. Bez průtahu, Made in Japan, vysoká pevnost a SUPER CENA!!! Návin 150m v klasické zelené barvě.

Pletenka Daiwa J-Braid - osmi vláknová kulatá pletená šňůra. Bez průtahu, Made in Japan, vysoká pevnost a SUPER CENA!!! Návin 300m v barvě Chartrouse - fluo zelená.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.