Vážení zákazníci pokud si vyhlédnete konkrétní produkt nespoléhejte že bude na prodejně skladem (už delší dobu máme sklady i mimo prodejnu) udělejte si objednávku a počkejte na info mail - připraveno k vyzvednutí !! Telefon uváděný u vaší objednávky musí být funkční - tedy ho musí někdo zvednout :-) S ohledem na množící se objednávky typu krabička červů a dvě krmítka jsme nuceni z kapacitních důvodů zpoplatnit osobní odběr na prodejně do hodnoty objednávky 500,-Kč - Děkujeme za pochopení - Mlsport/Tahoun.cz

Kdo jsme?

Rybářské potřeby Brno

To jsou internetové obchody MLSPORT.CZ a TAHOUN.CZ a také prodejna na ulici Bohunická 67. Občas se nás někdo ptá jaký je v našich e-shopech rozdíl a proč zrovna ML a Tahoun??

Kdo nás zná, ví že jsme začínali v roce 1995 v dnes již neexistující prodejně Neroli - což byl svého času kolos s nějakými 5 obchody s rybářskými potřebami v Praze a Brně. Po deseti letech jsme dostali nabídku od firmy MILO a z role běžných prodavačů jsme postoupili o třídu výš a stali se z nás téměř legální podnikatelé. Sehnali jsme prostory na Zvonařce, regály i další vybavení a rozjeli ve své době velmi populární prodejnu MILOBRNO. I náš e-shop s rybářskými potřebami byl před rokem 2010 jeden z nejpopulárnějších v oboru. Obchod na Slovensku pod značkou MILOBRNO.SK jsme měli z českých obchodníků pravděpodobně první. Přišel rok 2010 a naše spolupráce začala "skřípat" - mi chtěli jít svou cestou, kdy náš obrat rostl rok od roku o desítky procent, ale ze strany firmy jsme přestávali mít podporu. Zpětně to hodnotíme tak že jsme našim tehdejším šéfům začali přerůstat přes hlavu a oni se s tím nedokázali nějak rozumně srovnat. No a nebyla by to moje horká hlava, aby pokrčila rameny a stáhla se :-) Přezdívku Uřvanec nemám pro nic za nic, naše sebevědomí bylo opravdu vysoké a tušily jsme že dokážeme úspěch zopakovat. To že to v brněnském Milu skřípe, se poměrně rychle rozneslo a nabídky ze všech stran předčily očekávání. Dostaly jsme celou řadu nabídek od firem jako ZICO, DRAGON, Fisherman´s Partner... na vybudování maloobchodní prodejny v Brně.

Mlsport začíná

Bylo to dlouhé rozhodování do kterého ještě zasáhla nabídka na provozování kempu Ranchorioebro.cz ve Španělsku. O vlastní prodejně jsme v začátku naší krize v Milu vůbec neuvažovali - takže komentáře že jsme to udělali schválně se skutečně nezakládali na pravdivých informacích. Na založení prodejny, která by už v začátku nebyla odsouzena k neúspěchu jsme potřebovali částku která byla na míle vzdálená tomu co jsme měli k dispozici. Ale někdy v červenci jsem seděl u nás v hospodě a kecal o všem možném s jedním známým co se mnou jezdil po rybářských závodech. Když jsme se dostaly k debatě o naší situaci Pepa jenom pokrčil rameny a pronesl - a proč si konečně neuděláte něco svého?? Nemám na to peníze zněla odpověď. Tak si vem telefon, otevři seznam a každému o kom víš že nějaké peníze má, zavolej a řekni to co teď mě !! No a kdybys náhodou došel až nakonec tak zavolej mě - dodal s úsměvem. 
Měl pravdu bylo to nečekaně jednoduché - už první telefon byl úžasný - Jakub se mě tehdy zeptal, kolik bych na realizaci svého plánu potřeboval. vypadla ze mne dost nesmyslná částka, ale odpověď ve stylu - stačí ti to zítra, mne vážně šokovala :-) Podobným způsobem to probíhalo dál a sehnání potřebné částky bylo nečekaně snadné. Já prodal auto, zrušil stavební spoření, manželka i kolegové se zachovali podobně a v lednu 2011 se otvíralo. Název MLSPORT - byl výsledek dlouhého přemýšlení a vznikl jednoduchým spojením Martin a Lucie a slovo sport, které do budoucna umožňovalo prodej prakticky čehokoli. Kdoví aktuálně uvažujeme o psím žrádle :-)

Kde se vzal Tahoun

Tahoun.cz byl takový malý problém, který nám zůstal ze Zvonařky. Vznikl někdy okolo roku 2008 když jsem s jedním zákazníkem na rybách v Itálii probíral výhody online obchodování. Tehdy jsme na míru vytvořili obchod a Milošovi ho prodaly s tím že on bude nakupovat zboží od nás - nám se zvedl obrat a tedy slevy a on nakupoval za běžné velkoobchodní podmínky - výhodná spolupráce, která je běžná v řadě oborů. Bohužel naše omezené zásoby v začátcích firmy MLSPORT  vedli k tomu že Miloš byl s celkem pochopitelných důvodů "naštvaný" že řada věcí není a musí začínat od znova. Slovo dalo slova a v zájmu zachování přátelských vztahů jsme obchod Tahoun.cz od něj koupily zpátky. Poslední dobou navíc prochází zásadní rekonstrukcí a v řadě směrů ho od původního klonu ML oddělujeme.

To je asi tak vše co lze o nás říct - máme za sebou už téměř 10 let a prodejnu na Bohunické 67 by jste dnes asi nepoznaly - doslova a do písmene to tu praská ve švech. Na nátlak manželky která odmítá mít doma zboží jinde než v garáži jsme pořídili vlastní skladové prostory a prodejnu zařídili novým "nábytkem". Kvůli sezóním frontám přibyla v roce 2019 i druhá pokladna a pro rychlejší vyřizování objednávek i zcela nový e-shop pro Tahouna

Hledáte kvalitní rybářské potřeby od ověřených a výrobců? Pokud ano, pak nás určitě navštivte v naší kamenné prodejně v Brně. Úctyhodná prodejní plocha umožňuje prezentovat téměř veškerý námi nabízený sortiment. Přítomen je navíc profesionální personál, který vám kromě pomoci při samotném výběru poradí, které vybavení bude nejvhodnější. Jezdíme na moře, na sumce, na vláčku, chytáme kapry, lovíme na plavačku i feeder - prostě nic nám není cizí a rádi Vám poradíme. Provozujeme 2 internetové obchody a prodejnu MLSPORT na adrese Bohunická 67 Brno.

Proč nakoupit v naší rybářské prodejně?

  • Ucelená nabídka na všechny rybolovné techniky
  • Nabídka vybavení i na mořský rybolov
  • Garantujeme rychlé dodání v ČR i na Slovensko
  • Nabízíme dopravu od 1 000 Kč zdarma i možnost osobního odběru
  • Náš tým tvoří aktivní rybáři s bohatými zkušenostmi z českých i zahraničních revírů
  • Pečlivě vybíráme sortiment a zaručujeme jeho kvalitu
  • Neustále se rozrůstající sortiment zahrnuje více než 10000 produktů
  • Sledujeme ceny na trhu, kterým se aktivně přizpůsobujeme a snažíme se je držet na nízké úrovni

  
  
 

Kde se nachází brněnský MLSport?

Prodejna rybářských potřeb MLSport v Brně se nachází hned vedle hlavní výpadovky na Vídeň na ulici Bohunická 67. Pohodlně se k nám dostanete městskou hromadnou dopravou a zaparkujete automobilem – pro návštěvníky vyhrazeno parkování ZDARMA přímo před vchodem do prodejny!

Cesta MHD

Kamenná prodejna Ml Sport je dostupná hned několika prostředky městské hromadné dopravy.
 Autobus č. 50 a 82 – Zastávka Traťová (podívejte se, jak zastávka vypadá na Street view) – 2 minuta chůze
 Tramvaj č. 2 a 5 – Konečná zastávka Ústřední hřbitov (podívejte se, jak zastávka vypadá na Street view) – smyčka 2 minuta chůze

Cesta autem

Jedete-li z města, pak směřujte po Vídeňské na Vídeň a ještě než překřížíte dálnici D1, odbočte před autosalonem Ford doprava. Pak přímo na křižovatce, naproti sobě uvidíte náš banner.

Směřujete-li k nám z dálnice, dostaňte se na ulici Vídeňská a odbočte z ní dle ukazatelů na Horní Heršpice a Bohunice. Podjeďte ulici vídeňskou a po levé straně hledejte vjezd do areálu a venkovní banner, jež vás ze silnice navede.

Otevírací doba

  • Po - Pá: 9 - 18 hodin
  • So: 9 - 12 hodin

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.