Vážení zákazníci pokud si vyhlédnete konkrétní produkt nespoléhejte že bude na prodejně skladem (už delší dobu máme sklady i mimo prodejnu) udělejte si objednávku a počkejte na info mail - připraveno k vyzvednutí !! Telefon uváděný u vaší objednávky musí být funkční - tedy ho musí někdo zvednout :-) S ohledem na množící se objednávky typu krabička červů a dvě krmítka jsme nuceni z kapacitních důvodů zpoplatnit osobní odběr na prodejně do hodnoty objednávky 500,-Kč - Děkujeme za pochopení - Mlsport/Tahoun.cz

Rybářské lodě

Rybářské lodě

Vývoj je obvykle následující - Belly Boat - nafukovací člun - nafukovací člun velký s motorem - pořádná loď. Já osobně to první vynechal, ale gumáků jsem měl asi 5 !! Pak následovala první hliníkovka 4,5m s 15hp motorem - tehdy to byla Honda, tu jsem po dvou sezónách vyměnil za hlíníkovku Marine 17 DSC to bylo na svou dobu slušné dělo. Měl jsem na ní 2 echoloty, elektromotor na vláčení a 60ku Evinrude nebyl to špatný motor, ale na Hondu neměl. Aktuálně mám třetím rokem Tracker 17SW s motorem o výkonu 115hp a už opět pošilhávám po něčem jiném.
Tady na stránkách máme pár lodí, ale je to spíše jen na ukázku - pokud o tom vážně uvažujete a nechcete za rok řešit že jste to krapet překombinovaly kontaktujte nás a dáme to dohromady !!

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.