Dovolujeme si, upozornit na situaci, která postupně nastává - řadě firem se odkládají dodávky zboží z Asie a většina objemného zboží zdražuje či již zdražila v objemu 10-20%. Situace je dílem zpomalenou a zdraženou lodní přepravou, která se nejvíce promítne právě na velkých věcech typu lehátek, křesel a bivaků. Dílem jako v případě firmy Daiwa i stěhováním distribučního skladu. Proto pokud uvažujete o koupi navijáků - tak třeba další dodávka populárního modelu Ninja dorazí až v říjnu!! U některých lehátek a bivaků jsou další dodávky avizované již pouze na rok 2022 !!

Rybářské lodě

Rybářské lodě

Vývoj je obvykle následující - Belly Boat - nafukovací člun - nafukovací člun velký s motorem - pořádná loď. Já osobně to první vynechal, ale gumáků jsem měl asi 5 !! Pak následovala první hliníkovka 4,5m s 15hp motorem - tehdy to byla Honda, tu jsem po dvou sezónách vyměnil za hlíníkovku Marine 17 DSC to bylo na svou dobu slušné dělo. Měl jsem na ní 2 echoloty, elektromotor na vláčení a 60ku Evinrude nebyl to špatný motor, ale na Hondu neměl. Aktuálně mám třetím rokem Tracker 17SW s motorem o výkonu 115hp a už opět pošilhávám po něčem jiném.
Tady na stránkách máme pár lodí, ale je to spíše jen na ukázku - pokud o tom vážně uvažujete a nechcete za rok řešit že jste to krapet překombinovaly kontaktujte nás a dáme to dohromady !!

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.