Extra Carp Dyna Tec Leader 10m
Kód: N-30-2665Související produkty

100% fluorocarbon s vynikajicí nosností za příjemnou cenu. Fluorocarbon nejvyšší kvality, MADE IN JAPAN. Pro ryby prakticky neviditelný.

Fluorocarbonový vlasec - Vynikající návazcový 100% flourokarbon značky DELPHIN. Made in Germany. Balení 50m (0,125mm - 0,205mm), nebo 20m (0,26 - 0,90mm) dle průměru.
- 0,125mm 2,8lb
- 0,148mm 4,1lb
- 0,185mm 6lb
- 0,205mm 8,1lb
- 0,26mm 10,6lb
- 0,35mm 17lb
- 0,40mm 22,2lb
- 0,45mm 27lb
- 0,60mm 35,2lb
- 0,90mm 66,1lb

100% flurocarbonový návazcový vlasec pro tvorbu návazců pro všechny techniky. Zcela nová top kvalita! 0% absorbce vody! Samozřejmostí je výborná nosnost a pevnost!
Detailní popis produktu
Dyna Tec Leader je kaprová, návazcová šňůrka pro výrobu koncových montáží.
Návin 10m
Nosnost: 0,20mm - 15,60 kg
Doplňkové parametry
Kategorie: | Návazcové šňůry |
---|

Starbaits X - WRAP - ztužená návazcová pletená šňůra STARBAITS X-WRAP Soft v návinu 15 m. Nosnost 25 a 35 lb. Barva hnědá kamufláž.

Vlasec na sumce - monofilní extra pevný vlasec. Oblíbený zejména kvůli své nízké viditelnosti ve vodě. Vyzkoušejte a poznáte rozdíl.

Návazcová šňůra FOX - Ztužená šňůrka na výrobu kaprových návazců Fox Coretex s měkkým jádrem a matnou povrchovou úpravou. Barva hnědá.

Splétaná návazcová šňůrka Jet Fish expert - parádní šňůrka k výrobě kaprových návazců, poddajná a vysoce odolnolná proti oděru!

Návazcová šňůra FOX - Ztužená šňůrka na výrobu kaprových návazců Fox Coretex s měkkým jádrem a matnou povrchovou úpravou. Barva zelená.

Návazcová šňůra na sumce - Pletená šňůra pro tvorbu sumcových montáží - návazců. Dle našeho názoru nejlepší návazcovka na trhu vůbec!

Hookline Delphin FORTRESS - Potápivá kaprařská návazcová šňůra s excelentní oděruvzdorností.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.