návazec moře trubičky červené
Kód: 11157-C 1115X 11156-C Zvolte variantuSouvisející produkty

Vláčecí nástraha ATTACK - 20cm dlouhá gumová nástraha ve velice atraktivních barvách - určená především na mořský rybolov v Norsku

Gumová plovoucí chobotnice určená k lovu velkých tresek a mníků. Barva svítivě červená.

2 kusy gumových nástrah vhodné díky své velikosti především na mořský rybolov. Velikost 15cm.

Savage Gear 4D Herring Big Shad - Prvotřídní nástraha na mořský rybolov k lovu velkých tresek obecných, halibutů nebo kapitálních mníků - 560g. Realistická imitace makrely !!

Nástraha na mořský rybolov - unikátní a velmi věrná imitace smáčka. Smáčci jsou oblíbenou potravou mnoha mořských dravců - jedna z nejlepších nástrah k lovu halibutů.

Savage Gear 4D Herring Big Shad - Prvotřídní nástraha na mořský rybolov k lovu velkých tresek obecných, halibutů nebo kapitálních mníků - 560g. Realistická imitace tresky obecné !!

ZOOM Ol´ Monster - klasická vláčecí nástraha pro lov tresek. Najde uplatnění i při lovu candátů nebo sumců.
Detailní popis produktu
Velice oblíbená nástraha do Norska na fjordy. Karabinky a obratlíky odolné mořské vodě. Návazec z 0,80mm vlasce.Háček 4/0 - 3 kusy trubičekHáček 8/0 - 2 kusy trubičekHáček 12/0 - 2 kusy trubičekDoplňkové parametry
Kategorie: | Mořské návazce |
---|---|
Záruka: | 2 roky |

Návazec na tresky JSA - silný mořský návazec určený k lovu tresčích gigantů! Doporučujeme!

Návazec na mořský rybolov - 2ks červených rybek s peřím a fluo korálky. Délka 150cm, vlasec 0,80mm, háčky 7/0.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.