Shimano Technium 0,225mm 300m Získejte slevu -5% za registraci v e-shopu
Kód: TEC30022PBSouvisející produkty
Sada tří hotových návazců na koncovou montáž s olověnou šňůrkou. Nezbytnost při moderním lovu kaprů!
Návazcová šňůra určená do extrémních podmínek, která je vhodná k lovu těch největších sladkovodních a mořských dravců.
Ultra rychlá, potápivá splétaná šňůra. Extrémně silná, super pružná a jemná. Hnědá, zelená, šedá.
Vysoce kvalitní návazcová šňůrka s potaženým povrchem, která je určena pro tvorbu kaprových návazců.
Zcela nová a unikátní splétaná šnůra Ultra Sink kombinuje rychle se potápějící Dyneema - flourocarbonový splétaný základ obohacen tungstenovým impregnovaným povrchem pro...
Tyto olověné návazce v délce 1 m jsou perfektní pro použití s širokou škálou uspořádání olova od Helicopter až po průběžné návazce.
Giants Fishing potápivá splétaná šňůra, která je určená pro tvorbu kaprových a feederových návazců.
Návazcová šňůrka na kapry Prologic Phyton - těžká návazcová šňůra - olověnka bez olova - díky použití cínu je podobně těžká, ale bez karcinogenních účinků.
Návazcová šňůra na sumce MadCat - Perfektní návazcovka s vysokou odolností proti oděru a velmi solidní nosností. Klasika v tmavě hnědé barvě.
Vzhledem ke své měkkosti se šňůrka Carp Braid Sinking přizpůsobí dnu lépe než klasické návazcové šňůrky.
Detailní popis produktu
Vlasec s velmi malou průtažností - výrobcem uváděných 12% asi dle našich zkušeností nedosahuje, přesto se jedná o jeden z nejtvrdších monofilních vlasců na trhu. Průměr 0,225mm, 300m, 5kg !!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vlasce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Feederové rybaření se stává stále více žádanějším, a proto jsme vytvořili tento speciální vlasec.
Sensas Black Arrow FEEDER - originální feederový vlasec Sensas, který se opravdu dobře potápí a má velmi malou průtažnost.
Flourocarbon s ultra-lehkým nádechem fialkové je unikátním vlascem, který byl vyvinut tak, aby splynul s UV zářením a tím vytvořil pro sebe dokonalou kamufláž kdekoliv ve vodě.
Vynikající (ne-li vůbec nejlepší) vlasec v červené transparentní barvě, vhodný především na položenou a lov kaprů.
Vlasec Gamakatsu Super G-Line UV - TOP kvalita made in JAPAN, s UV filtrem! Nekroutí se, doporučujeme!
Fluorocarbonový vlasec Korda IQ - prakticky neviditelný díky lomu světla stejnému jako voda. Jemný návazcový materiál pro kaprové montáže
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
