Trabucco Vlasec S-Force Soft Carp HV 500m
Kód: HB-052-23--280Související produkty
Návazcová šňůrka W-Line - Super jemná šňůra pro ty nejjemnější návazce, odolná k ÚV záření. Je plovoucí s nepatrnou průtažností.
Monofilní extra pevný vlasec. Oblíbený zejména kvůli svů nízké viditelnosti ve vodě. Vyzkoušejte a poznáte rozdíl.
Vzhledem ke své měkkosti se šňůrka Carp Braid Sinking přizpůsobí dnu lépe než klasické návazcové šňůrky.
Návazcová šňůra FOX - Ztužená šňůrka na výrobu kaprových návazců Fox Coretex s měkkým jádrem a matnou povrchovou úpravou. Barva zelená.
Olověná šňůrka Delphin leadcore 5m - výborná olověnka na kaprové návazce v návinu 5 m. Pletená šňůra na kaprové montáže s olověným jádrem od slovenské značky Delphin!
Zcela nová a unikátní splétaná šnůra Ultra Sink kombinuje rychle se potápějící Dyneema - flourocarbonový splétaný základ obohacen tungstenovým impregnovaným povrchem pro...
Jet Fish Návazcová šňůrka Mystic - parádní ztužená šňůrka k výrobě kaprových návazců, poddajná a vysoce odolnolná proti oděru!
Vzhledem ke své měkkosti se šňůrka Carp Braid Sinking přizpůsobí dnu lépe než klasické návazcové šňůrky.
Ultra rychlá, potápivá splétaná šňůra. Extrémně silná, super pružná a jemná. Zelená.
Šňůra Spod Braid FOX Exocet - jemná žlutá šňůra o průměru 0,18mm pro nejdelší hody s raketou
Detailní popis produktu
Díky povrchové silikonové vrstvě je vlasec odolný proti poškrábaní a přispívá tak k jeho dlouhověkosti. Jedná se o vlasec bez paměti a s hladkým povrchem pro jemný chod vlasce při náhozu, to zaručuje delší a přesnější hody. Dalším prvkem je paralelní navíjení vlasce na cívku, to ponechá vlasec v té nejlepší kondici a a nedochází k jeho zbytečnému průtahu během výroby. Specifikace: - monofilní vlasec pro dlouhé a přesné hody - vysoce viditelný pro rybáře, avšak minimálně viditelný ve vodě - speciální silikonový povrch přispívá k jemnému chodu bez zbytečného zachytávání - bezpaměťový - paralelní navíjení při výrobě - barva: fluorescenční - délka: 500 m - zátěž: 0,28/10,85 kg, 0,30/12,06 kg, 0,35/15,85 kgDoplňkové parametry
| Kategorie: | Vlasce |
|---|
HD-Floater vlasec byl vyvinut jako speciální plovoucí vlasec bez nutnosti dalšího opatření, aby se volně vznášel na hladině a plaval.
Vlasec je velmi odolný proti oděru, nemá téměř žádnou paměť a má vysokou pevnost v uzlu.
Originální čirý japonský monofilní vlasec v silných průměrech 0,28-0,70mm a velkých návinech pro libovolné použití
Sert Special Carpe Nylon je vynikající vlasec speciálně navržený pro kaprařský rybolov.
Další generace kopolymerových vláken, vlasců. Zkonstruován tak, aby vynikal ve všech aspektech výkonu, odolnosti a životnosti.
Fluorocarbonový vlasec KINETIC - prvotřídní 100% fluorocarbonový vlasec - průměr 0,18mm - 1mm - použitelný na cokoli od plavané po mořské montáže.
Fluorocarbonový vlasec Berkley Trilene - prvotřídní 100% fluorocarbonový vlasec v návinu 25-50m
Nejlepší Japonská kvalita vlasců a neuvěřitelně vysoká nosnost v uzlu. Technologie paralelního navíjení, která zajistí menší paměť a hladší odvíjení vlasce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
