ZFISH Chemické Světlo Box 20ks
Kód: N-ZF-5532Související produkty

Rybářský splávek Albastar 663015 - pevný polystyrenový splávek s tlustou výraznou anténkou, který nejlépe oceníte při lovu candátů i štik s živou rybičkou.

Průběžný, nebo jiným slovem také klouzavý splávek vhodný také na lov pod ledem - na dírkách. 0,3 nebo 0,75g.

Rybářský splávek Carp System 22074 - průběžný splávek s dutou anténou na chemické světlo.

Prvotřídní plavačkové splávky bulharského závodníka Petera Rizova uspokojí svou kvalitou každého rybáře.

Rybářský splávek Rizov model - 111 - pevný plavačkový splávek, kratší délky, ideální k lovu drobných ryb nebo lov na dírkách.
Detailní popis produktu
VÝHODNÉ BALENÍ - BOX 20 Ks
ZFISH Chemical Light Stick jsou klasická chemická světýlka velmi užitečná za snížené viditelnosti, či pro večerní a noční rybolov. Tyto malé světelné tyčinky lze vkládat do různých indikátorů, splávků, nebo je lze pomocí úchytů a klipů, snadno připevnit přímo na špičky Vašich prutů. Aktivace se jednoduše provádí zlomením střední “světelné” části tyčinky a pro lepší rozlití svítící tekutiny, doporučujeme tyčinku důkladně protřepat. Vylepšená technologie chemické směsi zajistí dobu svícení až 12 hodin.
- Klasické chemické světlo pro rybolov za zhoršené viditelnosti, večer nebo v noci
- Vylepšená technologie chemické směsi - svítí až 12 hodin
- Dostupné rozměry: 3x25mm a 4,5x39mm
- Výhodné balení - box 20 ks
Doplňkové parametry
Kategorie: | Chemická světla |
---|

Klasické chemické světýlko v různých barvách - červené, modré, zelené..Nejpoužívanější rozměr 39x4,5mm.

Světlo do splávků a swingerů - Náhrada za klasické chemické světlo do swingerů, splávků a na feederové špičky. Vynikajicí rozměry a hmotnost cca. 10x2mm a 0,3g.

Chemická světla do splávků a čihátek - Klasické chemické světlo s vysokou svítivostí, baleno po dvou kusech.

Světýlko iBITE Led Bulb 425 - LED světlo na rybářské splávky. Extra svítící světýlko s velkou kulatou hlavou o průměru 10mm.

Chemická světla do splávků a čihátek - Klasické chemické světlo s vysokou svítivostí, s držákem na špičky feederových prutů.

Světýlko iBITE MS Light - LED světlo na feederovou špičku. Díky integrovanému držáčku připnete rovnou na špičku. Funguje jako klasický senzor - svítí zeleně - při záběru červeně !!
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.